RN73H2ATTD3013D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD3013D25
JLCPCB Part #
C2509148
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS