AA2512JK-072M7L
MFR.Part #
AA2512JK-072M7L
JLCPCB Part #
C1699224
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ 50V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS