RK73H3ATTE2431F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2431F
JLCPCB Part #
C2582002
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS