RK73G2ATTD1620F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1620F
JLCPCB Part #
C5874381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS