RK73H3ATTE2211D
MFR.Part #
RK73H3ATTE2211D
JLCPCB Part #
C6649784
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS