RN73H2ETTD1302A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1302A10
JLCPCB Part #
C4086576
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS