RK73H3ATTE2202F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2202F
JLCPCB Part #
C7287701
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS