HV732BRTTD334G
MFR.Part #
HV732BRTTD334G
JLCPCB Part #
C6967414
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS