RN73R2BTTD1182D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1182D100
JLCPCB Part #
C4552894
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS