RN73H2ETTD2460D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2460D10
JLCPCB Part #
C4147858
Description
246Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS