RN73H1JTTD1760C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1760C50
JLCPCB Part #
C4094523
Description
100mW 176Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS