RN73H1JTTD1001D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1001D100
JLCPCB Part #
C4145511
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS