RN73H2ATTD1334B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1334B50
JLCPCB Part #
C2546104
Description
1.33MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS