RK73H3ATTE1400F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1400F
JLCPCB Part #
C2581398
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS