RK73H3ATTE3400F
MFR.Part #
RK73H3ATTE3400F
JLCPCB Part #
C5853578
Description
-55℃~+155℃ 1W 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS