RK73G1JTTD31R6F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD31R6F
JLCPCB Part #
C4185995
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS