RN73H2ATTD3741B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD3741B25
JLCPCB Part #
C2537765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS