RK73H3ATTE1214F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1214F
JLCPCB Part #
C2582190
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS