RN731JTTD1602F10
MFR.Part #
RN731JTTD1602F10
JLCPCB Part #
C4314684
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS