RK73H3ATTE1181D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1181D
JLCPCB Part #
C2583514
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS