RK73H3ATTE10R5D
MFR.Part #
RK73H3ATTE10R5D
JLCPCB Part #
C2583252
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS