RK73H2HTTE97R6F
MFR.Part #
RK73H2HTTE97R6F
JLCPCB Part #
C2579870
Description
-55℃~+155℃ 750mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS