RK73H2HTTE57R6F
MFR.Part #
RK73H2HTTE57R6F
JLCPCB Part #
C2581783
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS