RN731ETTP2580F25
MFR.Part #
RN731ETTP2580F25
JLCPCB Part #
C4052881
Description
-55℃~+155℃ 258Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS