RK73H2HTTE95R3D
MFR.Part #
RK73H2HTTE95R3D
JLCPCB Part #
C2583551
Description
-55℃~+155℃ 750mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS