RN73R2ETTD49R3D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD49R3D50
JLCPCB Part #
C2606368
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS