RK73H2HTTE9100F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9100F
JLCPCB Part #
C2579875
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS