RK73H2HTTE9103F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9103F
JLCPCB Part #
C5725277
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS