RK73H2HTTE9092D
MFR.Part #
RK73H2HTTE9092D
JLCPCB Part #
C2582647
Description
-55℃~+155℃ 750mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS