RMC1/2K3010FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3010FTE
JLCPCB Part #
C20093950
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS