RN73H2ETTD4701B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4701B10
JLCPCB Part #
C4113845
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS