RK73H2HTTE9090D
MFR.Part #
RK73H2HTTE9090D
JLCPCB Part #
C2582965
Description
-55℃~+155℃ 750mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS