RN73H2ETTD2343F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2343F50
JLCPCB Part #
C4247755
Description
234kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS