ERJ-U1DD1910U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1910U
JLCPCB Part #
C1702102
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS