RN732ATTD5560F10
MFR.Part #
RN732ATTD5560F10
JLCPCB Part #
C4156671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 556Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS