RN732BTTD4271C50
MFR.Part #
RN732BTTD4271C50
JLCPCB Part #
C6195766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.27kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS