RK73B1ETTP1R2G
MFR.Part #
RK73B1ETTP1R2G
JLCPCB Part #
C2575786
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS