SG73G2BTTD68R1D
MFR.Part #
SG73G2BTTD68R1D
JLCPCB Part #
C7359550
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS