RN73H1JTTD1260F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1260F25
JLCPCB Part #
C4302926
Description
100mW 126Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS