RN73H1ETTP7320F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP7320F10
JLCPCB Part #
C2545642
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 732Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS