SG73S1ETTP682G
MFR.Part #
SG73S1ETTP682G
JLCPCB Part #
C4552840
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS