RK73H2HTTE7151F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7151F
JLCPCB Part #
C2581995
Description
-55℃~+155℃ 7.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS