RN732BTTD9883C25
MFR.Part #
RN732BTTD9883C25
JLCPCB Part #
C4100030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 988kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS