RK73H2HTTE7152F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7152F
JLCPCB Part #
C2581326
Description
-55℃~+155℃ 71.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS