RN73H1JTTD2260A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2260A10
JLCPCB Part #
C4097252
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS