RK73H2HTTE6R80F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6R80F
JLCPCB Part #
C2580221
Description
-55℃~+155℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS