SG73S1ERTTP8061F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP8061F
JLCPCB Part #
C7360237
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS