RK73H2HTTE6812F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6812F
JLCPCB Part #
C2580562
Description
-55℃~+155℃ 68.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS