SLR1TTE3651D
MFR.Part #
SLR1TTE3651D
JLCPCB Part #
C4157488
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS