RK73H2HTTE6801D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE6801D
JLCPCB Part #
C2583101
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS